سئو وردپرس- WordPress Search Engine Optimization

درباره سیستم پرطرفدار وردپرس همین کافیست که بدانیم ۲۵ درصد از کل سایت های جهان با این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده اند. سئو وردپرس یکی از پرقدرت ترین و در عین حال آسان ترین متدهای سئو سایت بشمار می رود.

در اینجا فقط می خواهیم علاوه بر آموزش هایی که در مورد سئو داخل سایت دادیم که برای هر نوع سایت مورد استفاده قرار می گیرد، یک سری پلاگین بسیار کاربردی را به کاربران معرفی کنیم.

سئو وردپرس با داشتن پلاگین های رایگان و حرفه ای (پولی) بسیار ساده تر از سئو دیگر سایت ها شناخته شده. هرآنچه که مورد نیاز یک سئو تخصصی است را می توان در کتابخانه پلاگین های وردپرس جستجو کرد و مورد استفاده قرار داد. در اینجا به برخی از پرکاربرد ترین پلاگین های سئو وردپرس می پردازیم.

۱- پلاگین معروف All in one seo pack که اکثراً با آن آشنا هستید و نیاز به توضیح ندارد. یک پلاگین جامع و کاربردی دارای قابلیت های زیاد برای سئو داخل سایت.

۲- پلاگین سئو یواست Seo Yoast همانند دیگر پلاگین های سئو وردپرس دارای قابلیت های بسیاری است که تا نصب نکنید پی به آن نخواهید برد.

۳- پلاگین سئو نشر برای سئو داخل سایت و شبکه های اجتماعی درج متاتگ ها و … مورد استفاده زیادی دارد.

۴- پلاگین بسیار کاربردی Seo Friendly Images برای سئو عکس ها با درج متن جایگزین و عنوان به صورت اتوماتیک برای عکس های سایت وردپرسی.

۵- پلاگین ایجاد نقشه سایت برای گوگل Sitemap generator که یکی از الزامات سئو سایت می باشد. این پلاگین به صورت اتوماتیک نقشه سایت را بعد از هر تغییر ایجاد و ذخیره می کند.

۶- یکی از الزامات یک سایت داشتن نسخه های پشتیبان از آن است. این کار را می توان به صورت اتوماتیک در هاست انجام داد و یا از پلاگین کاربردی wp-dbmanager استفاده کرد. با این پلاگین می توانید از پایگاه داده بک آپ های متوالی و اتوماتیک بگیرید. دیتابیس را بهینه سازی کنید و همچنین برای تعمیر آن استفاده کنید بدون اینکه بخواهید وارد مدیریت هاست خود شوید.

 

ادامه دارد…

یک سایت دیگر برای درج بک لینک رایگان با اوتوریتی بالا تقدیم به شما:

http://www.tomcatexpert.com/blog/2013/06/25/comparing-tomcat-pivotal-tc-server-part-one?page=1#comment-17252