رقص گوگل به چه معناست؟ what is google dance

مفهوم رقص گوگل یا Google Dance بدین معناست که در هنگام رتبه بندی سایت ها و پیدا کردن رتبه و رنکینگ جدید سایت توسط موتورهای جستجو ممکن است رنک سایت در زمان های مختلف تغییرات زیادی داشته باشد. این وضعیت حتی تا چندین صفحه نیز دیده شده است و رنک سایت در کیورد خاصی تغییرات متناوب و سریعی در بازه زمانی کوتاهی داشته باشد.

رقص گوگل در زمانی اتفاق می افتد که شما تغییرات شاخصی در بهینه سازی سایت انجام داده باشید. موتور جستجوی گوگل در سرورهای مختلف تغییرات سایت شما را از نظر محتوای داخلی، لینک های خارجی، کیفیت و رتبه لینک های خارجی، میزان افزایش یا کاهش نرخ بازدید و … خوانده و برای یافتن جایگاه جدید ممکن است تا چندین روز رتبه های مختلفی به سایت شما دهد.

در زمان رقص گوگل نگران افت رنک سایت نباشید چرا که این افت موفقی است و تا چند روز ممکن است جایگاه مشخصی برای سایت شما یافت نشود ولی پس از آن حتماً به رتبه های بالاتری از قبل دست خواهید یافت.

هنگامی که اقدام به سئو سایت می کنید این اتفاق ممکن است در زمان های مخلتفی رخ دهد بنابر این باید صبر کنید تا تمامی تغییرات توسط گوگل خوانده شده و ایندکس گردد.

3 thoughts on “رقص گوگل به چه معناست؟ what is google dance

  1. سلام مطلب مفیدی بود، این مورد در الگوریتم 2018 گوگل وجود دارد و باعص شده خیلی از سایت ها رتبه هاشون تغییر زیادی داشته باشه. این مورد روی الکسا هم تاثیر داره.

Comments are closed.

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 500
  • 298
  • 664
  • 381
Copyright © 2018 سئو 724