تعرفه قیمت طراحی سایت- Web Site Design Price List

هزینه و قیمت طراحی سایت براساس امکانات یک وب سایت بررسی و براساس نفرساعت محاسبه می گردد. بدین معنی که پلتفرم مورد استفاده مانند وردپرس و جوملا و همچنین میزان ساعات کاری طراحان سایت روی یک پروژه طراحی سایت بیشتر ملاک محاسبه تعرفه قیمت طراحی می باشد.
آنچه که گروه 724 را متمایز می سازد هزینه های پایین طراحی سایت است که تعدد پروژه های طراحی و تخصص طراحان آن باعث شده پروژه ها در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به کارفرمایان ارائه گردد.

قبول طراحی سایت شرکتی، سایت شخصی، فروشگاهی، وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی، طراحی سایت خبری با هر بودجه و امکاناتی توسط گروه 724 در سریع زمان ممکن انجام می شود.

در این قسمت جدول هزینه ها و تعرفه قیمت طراحی سایت براساس نوع طراحی و امکانات مورد استفاده ارائه می شود:

Web Site Design Price List
جدول قیمت طراحی سایت

امکاناتپکیج سادهپکیج حرفه ایپکیچ ویژه
قیمت500 هزار تومان800 هزار تومان1 میلیون و دویست
پویا داینامیکقیمت طراحی سایتقیمت طراحی سایت
اسلایدشوقیمت طراحی وب سایت
گالری تصاویر
فرم تماس
صفحات داخلیتا 5 صفحهتا 10 صفحهتا 25 صفحه
طراح اختصاصی
بهینه سازی داخلی
نقشه گوگل
پشتیبانی تلفنی
دامنه ایران
دامنه بین المللی
فضای هاست
فرم ساز حرفه ای
درج ویدئوقیمت طراحی وب سایت
ماژول های امنیتی
آموزش بروزرسانی
نمونه کارbakhtar-carpet.irilko.ir و nazgol-carpet.ircerita.ir

گروه طراحی سایت 724 با داشتن بیش از 700 پروژه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو، لینک بیلدینگ و افزایش رتبه گوگل از سال 91 تا کنون توانسته تمامی مشتریان خود را با پشتیبانی 24 ساعته، بدون تعطیلی و با سرعت بالای جوابگویی از طریق تیکت، ایمیل، تلگرام و تلفن با رضایت کامل حفظ کرده و با افتخار نمونه کارهای خود را در صورت درخواست کاربران محترم ارسال نماید.

توضیحات:

  1. در کلیه پکیج های قیمت طراحی سایت هزینه ثبت دامنه و فضای هاستینگ به صورت رایگان (یک سال) در نظر گرفته شده و جزو قیمت طراحی سایت نمی باشد.
  2. سایت هایی که پس از طراحی دارای بازدید زیاد باشند باید به هاست حرفه ای ارتقاء داده شوند و هزینه آن بعهده کارفرما خواهد بود.
  3. بروزرسانی و درج مطالب پس از طراحی و تحویل بعهده کارفرما می باشد در غیر این صورت هزینه آن جداگانه محاسبه خواهد شد.
  4. پشتیبان گیری از فایل ها بعهده کارفرما بوده و در صورت نیاز هزینه آن جداگانه محاسبه خواهد شد. (شرکت هاستینگ هیچگونه گارانتی در قبال نسخه های پشتیبان نداده ولی به صورت هفتگی این فرایند انجام می شود)
  5. پس از تحویل پروژه ادیت قالب کلی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد مگر با پرداخت هزینه مربوطه.
  6. جهت خرید بک لینک برای وب سایت و افزایش رتبه در گوگل به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

توضیحات تکمیلی طراحی سایت

آنچه که طراحی یک سایت را حرفه ای و موفق جلوه می دهد داشتن ظاهری زیبا، کاربر پسند، دارای دسترسی به صفحات کاملاً مشخص، دسته بندی های مرتب و کلاسه بندی شده، داشتن محتوای جدید و قابل توجه کاربران، مرتبط بودن موضوع سایت با مطالب درج شده، امکان تعامل کاربر با مدیر سایت و جوابگویی به سوالات کاربران در یک فرمت ساده و سریع و از همه مهمتر اینکه یک سایت موفق سایتی است که در معرض دید میلیون ها کاربر اینترنتی قرار داشته باشد.

در عرصه اینترنت و بازاریابی و تجارت اینترنتی تنها سایت هایی موفق خواهند بود که دارای بازدید کننده واقعی بوده و منبع درآمد برای سازمان یا شخص باشد. طراحی سایت امروزه به طراحی گرافیکی پیشرفته و کاربر پسند بودن بسنده نمی کند و تنها سایت هایی که در موتورهای جستجوگر دارای رتبه های بالایی باشند قادر خواهند بود که برای سازمان سودآور بوده و بقا داشته باشند.

گوشی های موبایل استفاده روزافزون و طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

با توجه به کاربرد بسیار زیاد گوشی های هوشمند این نیاز مبرم احساس می شود که طراحی سایت شاید قبل از قابلیت نمایش در مانیتور کامپیوترهای شخصی باید دارای قابلیت نمایش در گوشی های هوشمند امروزی باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو با توجه به توسعه پلتفرم های وردپرس و جوملا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت توسط گروه طراحی سایت و سئو 724 انجام و به کاربران محترم بدون هزینه جداگانه ارائه می گردد.

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 479
  • 291
  • 664
  • 381
Copyright © 2018 سئو 724