قیمت سئو و بهینه سازی- Seo Price List

هزینه و تعرفه قیمت خدمات سئو در دو بخش سئو داخلی (on page seo) و سئو خارج از سایت (off page seo) محاسبه و ارائه می گردد. باید توجه کرد که تصور اینکه با یک بار هزینه سئو می توان سایتی را برای مدت نامحدود در رتبه های اول گوگل حفظ کرد بسیار اشتباه است چرا که سئو یک مفهوم رقابتی است و مسلماً حتی اگر بهترین سئو را برای سایت خود انجام داده باشید باز هم ممکن است پس از مدتی رقبای شما با تکنیک های مختلف از شما پیشی بگیرند. بنابر این قیمت سئو به دو بخش دائمی و رقابتی قابل ارائه می باشد.

بخش دائمی سئو مربوط به سئو داخل سایت onpage-seo قالب کلی سایت، بهینه سازی کدهای سایت، بهینه سازی عکس ها و تصاویر، سئو مطالب درج شده از نظر رعایت اصول تعریف شده برای الگوریتم گوگل بوده که با یکبار هزینه قالب سایت شما برای همیشه بهینه سازی می شود و بخش دوم مربوط به سئو کلمات کلیدی یا سئو خارج سایت offpage-seo است که بدلیل رقابتی بودن ممکن است پس از مدتی از رتبه های بالاتر به رتبه های پایین تر نزول کنید که نیاز به پشتیبانی سئو به صورت ماهیانه و یا سالیانه می باشد که هزینه این پشتیبانی براساس میزان رقابت کلمه متفاوت خواهد بود.

شرح خدمات سایت هایی که توسط ۷۲۴ طراحی نشده اند سایت های طراحی شده گروه ۷۲۴
بهینه سازی داخلی سایت onpage-seo ۵۰۰۰۰۰ تومان

buy

۳۰۰۰۰۰ تومان

buy

سئو یک کیورد ۱۵۰۰۰۰۰ تومان

buy

۱۵۰۰۰۰۰ تومان

buy

سئو دو کیورد ۲۸۰۰۰۰۰ تومان

buy

۲۸۰۰۰۰۰ تومان

buy

سئو سه کیورد ۴۰۰۰۰۰۰ تومان

buy

۴۰۰۰۰۰۰ تومان

buy

هزینه لینک بیلدینگ خارجی ۵۰۰۰۰۰ تومان

buy

۵۰۰۰۰۰ تومان

buy

توضیحات:
هزینه های اعلام شده برای کلمات کم ترافیک بوده و چنانچه کیورد شما از کیوردهای پرترافیک می باشد لازم است برای برآورد قیمت حتماً با این گروه تماس حاصل فرمایید.
هزینه پشتیبانی هر کلمه کلیدی براساس میزان رقابت آن کلمه از ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان به بالا می باشد.
خدمات سئو برای سایت های طراحی شده این گروه تضمینی بوده و در غیر این صورت هزینه لینک بلیدینگ کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
هزینه سئو برای سایت هایی که دارای الکسای زیر ۱۰۰۰ ایران هستند ۵۰ درصد افزایش خواهند داشت.
برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۶۶۰۲۵۸۰۴- ۰۹۱۲۴۲۶۹۳۱۰ شرکت رایانمهر افرانت. (گروه سئو ۷۲۴)