بهینه سازی سایت و خدمات سئو- Search Engine Optimizing (Seo)

خدمات سئو و بهینه سازی سایت یا به بیانی دیگر آوردن سایت به صفحه اول گوگل از دیگر خدمات ارزان شرکت ما می باشد. امروزه میلیون ها سایت در اینترنت طراحی و ثبت شده اند ولی تنها سایت هایی که به صورت اصولی سئو شده باشند می توانند از این بازار گسترده بهره ببرند.
میلیون ها سایت با موضوعات و عناوین مشابه در شبکه جهانی اینترنت وجود دارند، کاربران اینترنتی برای یافتن کالا و خدمات مورد نیازشان در موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو آن را با کلماتی جستجو می کنند و برای اینکه شما در رتبه های بالای جستجو قرار بگیرید نیاز دارید که از خدمات بهینه سازی سایت و سئو استفاده نمایید.

برای درک مفهوم بهینه سازی سایت و خدمات سئو به این مثال توجه کنید. هنگامی که سایت شما طراحی و راه اندازی می شود موتورهای جستجو (گوگل) آن را در آخرین ردیف جستجو قرار می دهند چرا که قبل از شما سایت های زیادی ما موضوع مشابه سایت شما در معرض دید موتور جستجو بوده اند.
مثلاً اگر سایت شما درباره خرید لباس است و کسی در موتور جستجوی گوگل عبارت خرید لباس را جستجو کند مسلماً سایت شما را نخواهد یافت (مگر اینکه نام سایت شما را مستقیما جستجو کند که کسی آدرس و نام سایت شما را نمی داند) چرا که قبل از شما صدها سایت با همین عنوان راه اندازی شده و گوگل آن سایت ها را قبل از سایت شما دیده، بنابر این سایت شما در ردیف آخر از نظر گوگل خواهد بود.بهینه سازی سایت و سئواما با خدمات سئو و بهینه سازی به مرور موتورهای جستجو سایت شما را بررسی و رتبه بهتری خواهند داد و این فرایند آنقدر تکرار می گردد تا اینکه سایت شما را در صدر نتایج جستجو با کلمات کلیدی مرتبط با موضوع سایت قرار دهند.
یکی از این راه ها افزایش رتبه گوگل یا افزایش رتبه یاهو با تکنیک های تخصصی سئو یا همان بهینه سازی و سئو سایت است. رتبه سایت شما در سایت هایی مثل گوگل بر اساس معیارهایی ارتقا می یابد که به عوامل مختلفی مثل برنامه نویسی ، بهینه سازی و سئو سایت و تنظیمات مرتبط وابسته است که اصطلاحا سئو SEO نامیده می شود.
کارشناسان سئو شرکت رایان مهر افرانت با جدیدترین روش های بهینه سازی و سئو سایت (سئو) می توانند رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل (یاهو و…) افزایش دهند.
این افزایش رتبه می تواند حتی تا اولین لینک ادامه یابد، افزایش رتبه به معنی افزایش تعداد بازدیدکننده و به تبع افزایش تعداد مشتری سایت شما و در نهایت افزایش درآمد و فروش سازمان شما خواهد بود.
پس اگر به دنبال موفقیت چشمگیر روی شبکه جهانی اینترنت هستید و اگر میخواهید در بازار اینترنتی اولین باشید بهینه سازی و سئو سایت رمز موفقیت شماست.صفحه اول گوگل و یاهو ۱۰۰ % تضمینی!شرکت طراحی سایت و سئو رایان مهر افرانت با عقد قرارداد رسمی بهینه سازی سایت و سئو سایت افزایش رتبه سایت شما را تا صفحه اول گوگل و یا یاهو تضمین می کند، امروزه دیگر افراد و سازمان ها به وسعت بازار درآمدزای وب پی برده اند.
روزانه بیش از ۷۰ میلیون کاربر ایرانی خدمات و محصولات خود را در موتورهای جستجو مانند گوگل می یابند و به همین خاطر دوران طراحی سایت هایی که با موتورهای جستجو سازگاری ندارند (مانند سایت فلش) به پایان رسیده است. شرکت رایان مهر افرانت خدمات بهینه سازی و سئو سایت را در دو بخش اصلی:

 1. ۱-بهینه سازی ساختار داخلی سایت
  بهینه سازی و سئو سایت
 2. ۲-سئو بیرون از سایت

انجام داده و تضمین خدمات بهینه سازی سایت و سئو از امتیازات برجسته شرکت می باشد.

بهینه سازی درونی سایت شامل تکنیک هایی می شود که در آن موتورهای جستجو صفحات وب سایت شما را شناسایی و ثبت می نمایند. استفاده از کلمات کلیدی کاربردی سازمان و تنظیم چگالی بکارگیری آنها در صفحات متنی و لینک ها، بکارگیری حرفه ای از تگ ها در بخش های مختلف سایت، بهینه سازی عکس ها و مدیا، افزایش سرعت لود سایت و …

سئو بیرون از سایت شامل تکنیک های لینک بیلدینگ، معرفی سایت به شبکه های اجتماعی، معرفی سایت به دایرکتوری ها، ساخت پروفایل در سایت های خارجی و …. می باشد که کلیه این فعالیت ها با ارائه گزارشات هفتگی و ماهیانه به مشتریان انجام می گیرد.

بخشی از خدمات سئو که توسط شرکت رایان مهر افرانت ارائه می شوند:

 1. ۱- بهینه سازی ساختار داخلی سایت شامل لینک ها، متاتگ ها و تگ ها براساس محتوای سایت.
 2. ۲- بهینه سازی محتوای سایت براساس نوع خدمات و کلمات کلیدی.
 3. ۳- افزایش سرعت لود سایت تا ۵۰% بدون حذف حتی یک کلمه از سایت.
 4. ۴- بهینه سازی تصاویر و فایل های صوتی و تصویری.
 5. ۵- فشرده سازی کدهای css و بهینه سازی موقعیت فایل های جاوااسکریپت.
 6. ۶- تعیین زمان بهینه برای cache صفحات سایت.
 7. ۷- افزایش بازدید هدفمند برای سایت و صفحات داخلی.
 8. ۸- لینک بیلدینگ و خرید بک لینک حرفه ای در سایت های معتبر خارجی و داخلی.
 9. ۹- بهبود رتبه الکسا
 10. ۱۰- ممیزی وب سایت برای مسائل امنیتی
 11. ۱۱- ارائه بهترین استراتژی برای گرفتن لینک به وب سایت شما
 12. ۱۲- مشاوره در بازاریابی شبکه های اجتماعی
 13. ۱۳- آنالیز و تحلیل رقبای کسب و کار شما

و ……… بیش از ده دستور کار دیگر برای بهینه سازی و سئو سایت حرفه ای و تضمینی سایت شما.
طراحی سایت ارزان با هاست و دامنه رایگان.

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

 • 10
 • 6
 • 326
 • 196
Copyright © 2018 سئو 724