سئو چت روم ارزان- Cheap Chat Rooms Seo

سئو چت روم، سئو چتروم ارزان- اخیراً بازار راه اندازی اسکریپت های چت روم بسیار داغ است و روزانه درخواست های زیادی مبنی بر سئو چت روم با کلمات مرتبط چت و چت روم به متخصصین سئو ارائه می شود که لازم است نکاتی در این باره و اینکه آیا امکان سئو چت روم وجود دارد یا خیر و اگر این امکان وجود داره چطور می توان با هزینه ای معقول به موفقیت رسید برای شما کاربران عزیز 724 عرض کنم.

بعضی از متخصصین سئو معتقدند که سئو چت روم بدلیل اینکه قالب ها و اسکریپت های چت روم را نمی توان مطابق با الگوریتم پاندا و اصول اولیه الگوریتم گوگل بهینه سازی کرد بنابر این سئو چت روم امکان پذیر نیست. مثلاً بدلیل اینکه نمی توان در این نوع اسکریپت ها درج محتوا کرد بنابر این نمی توانیم آن را سئو کنیم.

اما مسئله در اینجاست که درست است که اکثر اسکریپت های طراحی شده و قالب های چت روم دارای اشکالات اساسی بسیار زیادی هستند و همچنین سرورهای بکار گرفته شده بدلیل کانفیگ غیر حرفه ای دارای ضعف های زیادی بوده و در بازدیدهای بالا دچار مشکل و حتی دان شدن هستند ولی باید دقت کنیم که سئو علاوه بر اینکه دارای اصول و دانش بنیادی است ولی در عمل یک رقابت است.

اینکه سایت های چت رومی امکان درج محتوا را ندارند در همه آنها مشترک است و موتور جستجوگر گوگل شما را در بین سایت های چت رومی که همگی دارای اشکال هستند رتبه بندی می کند نه در بین سایت های مثلاً سئو و طراحی سایت. اگر اشکال وجود دارد در همگی مشترک است بنابر این به نظر بنده با کمی دقت می توان چت روم را با هزینه ای بسیار پایین سئو کرد.

نکات اصلی و بسیار مهم در سئو چت روم:

بلافاصله پس از راه اندازی چت روم اقدام به خرید بک لینک نکنید. این کار باعث می شود به طور قطع و یقین در جریمه گوگل قرار بگیرید. حداقل زمان برای شروع به لینک بیلدینگ 3 ماه است.

سعی کنید در طول این مدت از بازدیدهای سایت های چت روم دیگر استفاده کنید تا رتبه الکسای شما بهبود یابد.

از بنرهای تبلیغاتی بیشتر استفاده کنید تا بک لینک های مستقیم.

از عبارات چت و چت روم به تنهایی کمتر استفاده کنید و سعی کنید عبارات را بلندتر و خطر جریمه شدن را کمتر کنید.

از تکرار بیش از اندازه کلمات چت و چت روم در متاتگ های توضیحات و کلمات کلیدی پرهیز کنید.

سعی کنید با یک متخصص سئو درباره خرید بک لینک و لینک بیلدینگ مشاوره کنید. و از بک لینک های خارجی متنوع استفاده کنید.

این هم یک سایت برای درج بک لینک رایگان با اوتوریتی بالا تقدیم به شما:

http://www.budgettravel.com/hotel/the-pod-hotel,5794/

چنانچه قصد سئو چت روم خود را با هزینه های معقول و منطقی دارید با ما تماس بگیرید: 66025804

Summary
Review Date
Reviewed Item
chatroom seo
Author Rating
51star1star1star1star1star

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 10
  • 6
  • 326
  • 196
Copyright © 2018 سئو 724