چند نکته جدید در سئو

امروزه سئو به طور روزافزونی در حال پیشرفت است. به روز بودن متخصصین سئو ضامن موفقیت آنها در پروژه های سئو خواهد بود. با تغییرات و بروزرسانی های الگوریتم گوگل برخی از فاکتورها ممکن است حذف و برخی دیگر کاملاً تغییر کنند. در اینجا برخی نکات جدید سئو داخل سایت در سال 2016 را بیان می کنیم.

نکته جدید در سئو داخل سایت

1- اولین نکته جدید در سئو این است که تنها 12 کلمه اول عنوان سایت توسط گوگل خوانده می شود و مابقی بعنوان متن بی اثر خواهد بود. بنابر این کلمات اولیه پر اثر و کلماتی که به انتهای عنوان نزدیک می شوند به تدریج کم اثر خواهند بود.

2- عنوان Title سایت برحسب پیکسل سنجیده می شود نه تعداد کلمات:

جالب است بدانید که طول یک عنوان برحسب پیکسل سنجیده می شود و میزان آن 512 پیکسل است و بیش از آن بی تاثیر بوده و فقط به عنوان یک متن بی اثر برای موتور جستجوی گوگل در نظر گرفته خواهد شد.

برای اینکه طول عنوان سایت را اندازه گیری کنید می توانید از نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید. متن عنوان را در یک صفحه با فونتی که در سایت تعریف کرده اید تایپ کنید و طول آن را برحسب پیکسل اندازه گیری نمایید.

3- نکته جدید در سئو بعدی درباره تگ هاست. موتور جستجوی گوگل عنوان سایت را از داخل مطالب و یا حتی متن جایگزین عکس ها انتخاب می کند:

در صورتی که عنوان سایت شما اسپم شناخته شود (مواقعی که کلمات کلیدی را در عنوان سایت تکرار کرده باشید) گوگل آن را نادیده گرفته و عنوان را از داخل متن انتخاب می کند.

بنابر این سعی کنید در درج عنوان دقت کرده و همچنین محتوای سایت را مرتبط با عنوان در نظر بگیرید و همچنین سئو عکس را حتماً رعایت کنید.نکته جدید در سئو

4- صفحات 404 نیز آنالیز می شوند:

نکته جدید در سئو بعدی در رابطه با صفحات نات فاند یا 404 است. اخیراً گوگل صفحات 404 را نیز بررسی می کند بنابر این سعی کنید این صفحات را شخصی سازی کرده و از متن و لینک داخل آن استفاده کنید.

5- اپراتور جدید bing.com :

اخیراً موتور جستجوی بینگ اپراتوری را برای بررسی لینک های خروجی یک وب سایت معرفی کرده: linkfromdomain اپراتوری است که برای بررسی لینک های خروجی یک وب سایت بسیار کاربردی است و چنانچه قصد خریدن لینک از یک وب سایت را دارید حتماً با این اپراتور تعداد لینک های خروجی آن را بررسی کنید.

6- پایین رفتن رتبه سایت بعد از بروزرسانی مطالب:

نکته جدید در سئو بعدی در رابطه با رتبه سایت است. رتبه سایت بعد از بروزرسانی مطالب پایین می آید ولی بعد از چند روز به تدریج صعود کرده و بالاتر از رتبه قبل قرار خواهد گرفت بنابر این نگران نباشید و چند روز پس از بروزرسانی مطالب صبر کنید.

این هم یک سایت دیگر برای درج بک لینک رایگان با اتوریتی بالا تقدیم به شما:

http://www.carighttoknow.org/volunteer

 

ادامه دارد…..

 

 

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 480
  • 291
  • 664
  • 381
Copyright © 2018 سئو 724