سوالات متداول سئو

در این نوشته سعی داریم سؤالات متداولی که اکثر کاربران درباره خدمات سئو و بهینه سازی دارند را در حد امکان پاسخ دهیم. چنانچه سوال شما در این بخش اشاره نشده می توانید از لینک تماس با ما و یا فرم درج نظرات پایین همین صفحه، آن را با کارشناسان سئو سایت ما مطرح کنید.

سوال:
آیا سئو سایت باعث می شود که در جستجو با تمام کلمات مرتبط با موضوع سایت در صفحه اول گوگل باشیم؟

جواب:
سئو سایت باعث می شود سایت شما در گوگل بهتر ثبت شده و تا حدودی بازدید سایت شما بیشتر شود و همچنین سایت شما با کلماتی که دارای رقابت کمتری است به صفحه اول گوگل بیاید اما چنانچه سایت شما دارای موضوعات دارای رقابت زیادی باشد سئو ساختار سایت گام اول محسوب می شود و شما نیاز به سئو کلمات کلیدی دارید.

سوال:
آیا سئو طبیعی و مورد تأیید گوگل با دیگر روش های سئو تفاوت دارد؟

جواب:
سئو SEO به طور کلی از نظر گوگل ممنوع است و اگر فعالیتی در این زمینه انجام شود و الگوریتم گوگل متوجه شود سایت شما در جریمه قرار خواهد گرفت. بنابر این فریب برخی سئوکارها که عنوان می کنند روش آنها قانونی است را نخورید. سئو کلاً غیرقانونی است. سئو باید به روشی انجام شود که گوگل متوجه نشود و تصور کند که سایت به طور طبیعی توسط الگوریتم رتبه داده شده.

سوال:
آیا اینکه برخی از سئوکارها عنوان می کنند که بدون بک لینک سایت را به صفحه اول می آورند درست است؟

جواب:
چنانچه موضوع شما رقابتی نباشد مانند فروش سنجاق سر برای دختران ، این جمله رقابتی ندارد و بنابر این می توان بدون بک لینک آن را به صفحه اول گوگل آورد ولی برای کلمات پر رقابت مانند ژنراتور مطمئن باشید بدون افزایش اعتبار سایت توسط لینک بیلدینگ امکان آمدن سایت شما به صفحه اول وجود نخواهد داشت. بنابر این فریب سئوکارهایی که با ادعاهای واهی مثل کد گذاشتن در سایت، یا برنامه نویسی برای گوگل و …. قصد کلاهبرداری دارند را نخورید و از آنها نمونه کار بخواهید و با مشتریان آنها تماس بگیرید.

سوال:
آیا چیزی به نام سئو دائمی وجود دارد؟

جواب:
سئو دائمی مثل این می ماند که شما در یک رشته ورزشی همیشه نفر اول و قهرمان جهان باشید. بله خب امکانش هست ولی برای مدت محدود و هزینه زیاد چون ورزشکار باید مرتبا به تمرینات خود بپردازد تا شرایط مطلوب خود را از دست ندهد. سئو هم دقیقاً همین معنی را دارد. سئو یک رقابت است. وقتی که شما به صفحه اول میایید یعنی جایگاه سایت قبلی را اشغال کرده اید بنابر این سایت قبلی و همچنین تمامی سایت های صفحه دوم در حال کار کردن برای آمدن به صفحه اول هستند. با این شرایط آیا می توان انتظار داشت که شما به صورت دائمی بدون پشتیبانی و کار مداوم در جایگاه صفحه اول گوگل قرار داشته باشید؟ قضاوت با خود شما. ما بیش از این چیزی برای گفتن نداریم!!!

سوال:
آیا می توان یک روزه یا نهایتا یک هفته ای به صفحه اول گوگل آمد؟

جواب:
متاسفانه برخی از سودجویان با عنوان اینکه سایت شما را سئو می کنیم و یک هفته ای با سخت ترین کلمات به صفحه اول میاوریم بجز اینکه از ناآگاهی دیگران سوء استفاده می کنند چیز دیگری نیست. ببینید به هیچ عنوان با سئو نمی توان کلمه دارای رقابت را یک روزه یا یک هفته ای به صفحه اول آورد. سئو یک فرآیند زمان بر است. این افراد بجای سئو کردن سایت و رفع ایرادات و بهینه سازی داخلی و فعالیت در شبکه های اجتماعی و لینک گذاری، اقدام به تبلیغات کلیکی گوگل می کنند (cpc) این نوع تبلیغات دلاری بوده و پس از ساختن اکانت برای سایت شما ظرف چند ساعت سایت صفحه اول گوگل با هر کلمه کلیدی خواهد بود. توجه داشته باشید تبلیغات کلیکی را به جای سئو به شما ارائه ندهند.

در تبلیغات کلیکی با هر کلیک از پول شما کاسته می شود و به محض تمام شدن بودجه دیگر سایت شما صفحه اول نخواهد بود. ولی سئو یک کار دائمی است و با یک سئو خوب شما می توانید مدت ها در صفحه اول باشید.!!!

اگر سوالی دارید از طریق فرم زیر مطرح کنید تا جواب آن را برای استفاده خود و دیگران در این قسمت درج کنیم.

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 5
  • 5
  • 326
  • 196
Copyright © 2018 سئو 724