سایت های WEB2 و بک لینک

مفهوم سایت های WEB 2.0 و بک لینک web 2 اولین بار توسط تیم اوریلی و دیل داورتی  Tim O’Reilly and Dale Dougherty در سایت 2004 توسعه یافت هرچند قبل از آن ها توسط فردی به نام Darcy DiNucci در سال 1999 این گونه سایت ها معرفی شده بود.

مفهوم سایت های WEB 2 وب 2 و قبل از آن وب 1 به سایت هایی اطلاق می گردد که پایه و اساس مطالب و محتویات آن ها را کاربران تشکیل داده باشند و یا به عبارتی user-generated content باشند.

همانطور که از تعریف اینگونه سایت ها پیداست کاربران در اینگونه سایت ها می توانند مطالب خود را به اشتراک گذاشته و توسعه دهند و با یکدیگر در محیط وب تبادل اطلاعات و داده داشته باشند.

اینگونه سایت ها براساس تعریف آنها شامل طیف وسیعی از سایت های شبکه های اجتماعی، سایت های ویکی، سایت هایی که امکان درج مقالات توسط کاربران را دهند مانند وبلاگ ها و … می گردد.

برخلاف تعاریفی که بعضاً از سایت های WEB 2.0 می شود و آن را یک تکنولوژی جدید می خوانند باید عرض کنم که اینگونه سایت ها تنها دارای این قابلیت هستند که کاربران می توانند مستقیماً مطالب خود را درج و توسعه دهند.

در زیر برخی از سایت های وب 2 که امکان درج محتوا به صورت رایگان را به کاربران می دهند آورده شده و همانطوریکه مشاهده می شود سایت های معروفی همچون فیس بوک، تویتر، وردپرس و … جزو اینگونه سایت ها می باشند.

http://xing.com
http://wordpress.com
http://blogger.com
http://last.fm
http://livejournal.com
http://weebly.com
http://tumblr.com
http://wikidot.com
http://webs.com
http://squidoo.com
http://rediff.com
http://academia.edu
http://diigo.com
http://travelblog.org
http://blog.yahoo.com
http://twoday.net

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 5
  • 5
  • 326
  • 196
Copyright © 2018 سئو 724