سئو سایت حرفه ای مقدماتی

برای سئو کلمات پرترافیک و یا به عبارت دیگر کلماتی که دارای رقابت بسیار بالایی می باشند بهتر است که سئو در چندین مرحله انجام گیرد. در مرحله اول بهتر است سایتی که تازه شروع به کار کرده و در هیچ کلمه کلیدی در رتبه های بالا قرار ندارد ابتدا روی قالب سایت یا همان سئو داخل سایت کار شود.

پس از سئو داخل سایت بر روی کلمات بلند و با ترافیک بسیار کم کار شده و ترافیک گوگل و دیگر موتورهای جستجو را با این گونه کیوردهای بلند جذب کنید. این کار باعث خواهد شد که به مرور نرخ بازدید سایت بالا رفته و خود موتور جستجوی گوگل رتبه های بهتری به کل سایت بدهد.

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در سئو افزایش نرخ بازدید است. منظور از نرخ بازدید میزان بازدید از سایت بعد از جستجوی کلمات در گوگل است و به عبارت دیگر پس از جستجوی کلمه خاصی روی سایت شما کلیک شده و کاربر وارد سایت شود. با این کار نرخ بازدید سایت افزایش خواهد یافت و به مرور رتبه سایت بهبود می یابد.

بعد از این مرحله می توان روی کیوردهای کوتاه تر و سخت تر کار کرد و پس از آن سئو نهایی که همان سئو حرفه ای کلمات پر ترافیک است آغاز می شود.

بکار بردن این روش باعث جلوگیری از جریمه های گوگل شده و سئو سایت شما با استحکام و قدرت زیادی انجام شده و درصد موفقیت بسیار بالا خواهد رفت.

یک سایت دیگر برای درج بک لینک رایگان با اوتوریتی بالا تقدیم به شما:

http://www.nastar.com/articles/nutrition-tips#comment-104212

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 22
  • 17
  • 326
  • 196
Copyright © 2018 سئو 724