ارتباط سئو و هاست

یکی از موارد بسیار مهم در سئو یک سایت داشتن سرور قدرتمند است. بعضاً با کاربرانی مواجه شده ایم که اعتقاد دارند بعد از اینکه سایت به درآمد رسید و سئو شد یک هاست یا سرور مناسب برای آن در نظر خواهیم گرفت. این یک تصمیم کاملاً اشتباه است.

وقتی اقدام به سئو یک سایت می کنید اولین شرط موفقیت داشتن فضای مناسب (هاست) است. به چه دلیل:

1- هاست اشتراکی و ارزان به دلیل اینکه دارای منابع مشترک است یعنی چندین سایت از یک منبع سرور تغذیه می شوند دارای سرعت بارگذری پایینی نسبت به هاست مستقل یا سرور اختصاصی است. و همانطور که میدانید سرعت لود شدن یک سایت یکی از فاکتورهای مهم سئو است.

2- موتورهای جستجو در فواصل و بازه های زمانی ربات هایی برای شناسایی سایت ها و تغییرات صفحات و محتوا و لینک ها را ارسال می کنند. زمانی که یک ربات به سایتی برای خواندن صفحات رجوع می کند به آن کرال می گویند و در این زمان فشار زیادی به هاست وارد می شود و اگر ربات به دلیل عدم دسترسی به فایل ها نتواند آن را مرور کند شما با ارور صفحات یافت نشده مواجه خواهید شد. در حالی که صفحات و فایل ها در سایت شما وجود دارند. این امر باعث افت رتبه شما در موتورهای جستجو می شود.

بنابر این می بینید که توجه نکردن به این مسئله تمام زحمات شما را برای سئو سایت به هدر خواهد داد.

3- سرورهای مستقل احتمال قطع شدن کمتری نسبت به هاست های اشتراکی و ارزان دارند. قطع و وصل شدن مکرر سایت ممکن است درست در زمانی که گوگل در حال خواندن فایل های سایت شماست اتفاق بیفتد که طبق توضیح بالا باعث دانگرید شدن سایت شما خواهد شد و علاوه بر آن کاربران شما اگر با سایت قطع مواجه شوند اعتمادشان نسبت به خدمات شما کمتر خواهد شد.

اختلاف قیمت یک هاست اشتراکی و یک سرور اختصاصی ممکن است زیاد نباشد ولی خسارت هایی که ممکن است به شما وارد گردد چندین برابر خواهد بود.

و همچنین با داشتن هاست اشتراکی و ضعیف احتمال موفقیت شما در سئو بسیار پایین خواهد بود.

Buy PBN Backlinks

buy permanent backlinks

پرداخت آنــــــــلاین

  • 5
  • 5
  • 326
  • 196
Copyright © 2018 سئو 724